Counter-strike,Mp3,hry,downloady,html

Half life 2

Nie nadarmo je táto hra považovaná za jednu z najlepších hier aké boli kedy vytvorené. Najprv tu bol staručičký Half-life, ktorý ohromil celý svet svojou originálnosťou, dejom a atmosférou a všetco dychtivo čakali na jeho pokračovanie. Dočkali sme sa v roku 2004 kedy Valve oficiálne vypustila HL2 do sveta a hra sa okamžite stala bestsellerom a získala viac ako 50 titulov Hra roka.

A prečo je taká super ? Neviem či sa to dá jednoducho opísať slovami, ale treba si to proste zahrať. Na tú dobu ohromná grafika, detailne rozpracované lokácie, nádherne spravené postavy, ich mimika tváre a pohyby tela. A k týmto veciam ešte pripočítajte parádny dej a skvelú elektronickú, ba priam až ambientnú hudbu.

A o čom to je ? Nuž opäť sa stretávame so starým známym Gordonom Freemanom. A opäť začíname vo vlaku. No teraz nie na nejakej základni ale v záhadnom mestečku City 17. Počas hry sa kadečo dozvedáme o deji a o situácii, ktorá tam je ale nechcem spoilerovať pre tých ktorí to ešťe nehrali. Chvílku vám potrvá kým sa dostanete k prvému hasáku, poviem vám.. stojí to za to a ledva ledva som udržal tú slzu dojatia. A potom to už ide. Občas sa k vám pripoja nejakí tí spoločníci ako fešanda Alyx alebo hnutie odporu.

Nuž, treba to okúsiť na vlastnú kožu, lebo rozprávať o tom nemá tak úplne zmysel ako vyskúšať.

 
Copyright (c) by SEG Team 2008